Kuidas saada linnas Elva asukohta Murumuna: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Murumuna jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Murumuna jõudmiseks on:

  • Elva on 444 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 479 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turuplatsi on 607 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Murumuna juures?

Need Buss liinid peatuvad Murumuna juures: 432.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Murumuna linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Murumuna? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Murumuna pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Murumuna jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Murumuna lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Elva; Nooruse; Turuplatsi.

Sihtpunkti Murumuna jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 432

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Murumuna.

Muudame sihtpunkti Murumuna sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Murumuna, Elva
Lihtsam saada Murumuna kasutades app!