Kuidas saada linnas Elva asukohta Arbi Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Arbi Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Arbi Järv jõudmiseks on:

  • Turuplatsi on 566 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 809 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Arbi Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Arbi Järv juures: 369, 409, 452.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Arbi Järv linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Arbi Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Arbi Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Arbi Järv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Arbi Järv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turuplatsi; Nooruse.

Sihtpunkti Arbi Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 369, 409, 452

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Arbi Järv.

Muudame sihtpunkti Arbi Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Arbi Järv, Elva
Lihtsam saada Arbi Järv kasutades app!