Kuidas saada linnas Toila asukohta Oru Kalmistu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Oru Kalmistu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Oru Kalmistu jõudmiseks on:

  • Meretare on 840 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Oru Kalmistu juures?

Need Buss liinid peatuvad Oru Kalmistu juures: 106.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Oru Kalmistu linnas Toila

Tahad teada, kuidas saada linnas Toila, Eesti sihtpunkti Oru Kalmistu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Oru Kalmistu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Oru Kalmistu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Oru Kalmistu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Meretare.

Sihtpunkti Oru Kalmistu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 106

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Oru Kalmistu.

Muudame sihtpunkti Oru Kalmistu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Toila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Oru Kalmistu, Toila
Lihtsam saada Oru Kalmistu kasutades app!