Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Rimi Jõhvi: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rimi Jõhvi jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Rimi Jõhvi jõudmiseks on:

    • Postkontor on 683 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Rimi Jõhvi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Rimi Jõhvi juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Rimi Jõhvi linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Rimi Jõhvi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rimi Jõhvi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rimi Jõhvi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rimi Jõhvi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Postkontor.

Sihtpunkti Rimi Jõhvi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rimi Jõhvi.

Muudame sihtpunkti Rimi Jõhvi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rimi Jõhvi, Jõhvi
Lihtsam saada Rimi Jõhvi kasutades app!