Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Starman: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Starman jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Starman jõudmiseks on:

  • Postkontor on 112 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Jõhvi Bussijaam on 647 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Starman juures?

  Need Buss liinid peatuvad Starman juures: 183, 503, 742, 746, 805, 866.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Starman linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Starman? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Starman pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Starman jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Starman lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Postkontor; Jõhvi Bussijaam.

Sihtpunkti Starman jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 183, 503, 742, 746, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Starman.

Muudame sihtpunkti Starman sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Starman, Jõhvi
Lihtsam saada Starman kasutades app!