Kuidas saada linnas Luunja asukohta Sääsküla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sääsküla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sääsküla jõudmiseks on:

  • Sääsküla on 362 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sääsküla juures?

Need Buss liinid peatuvad Sääsküla juures: 741, 811, 823.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sääsküla linnas Luunja

Tahad teada, kuidas saada linnas Luunja, Eesti sihtpunkti Sääsküla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sääsküla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sääsküla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sääsküla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sääsküla.

Sihtpunkti Sääsküla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 741, 811, 823

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sääsküla.

Muudame sihtpunkti Sääsküla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Luunja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sääsküla, Luunja
Lihtsam saada Sääsküla kasutades app!