Kuidas saada linnas Luunja asukohta Pilka: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pilka jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pilka jõudmiseks on:

  • Pilka on 545 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Aravuste on 1181 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pilka juures?

Need Buss liinid peatuvad Pilka juures: 711, 741, 837.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pilka linnas Luunja

Tahad teada, kuidas saada linnas Luunja, Eesti sihtpunkti Pilka? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pilka pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pilka jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pilka lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pilka; Aravuste.

Sihtpunkti Pilka jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 711, 741, 837

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pilka.

Muudame sihtpunkti Pilka sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Luunja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pilka, Luunja
Lihtsam saada Pilka kasutades app!