Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Stera Saue Oü: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Stera Saue Oü juures?

    Need Buss liinid peatuvad Stera Saue Oü juures: 191, S9.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Stera Saue Oü juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Stera Saue Oü juures: R14.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Stera Saue Oü linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Stera Saue Oü? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Stera Saue Oü pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Stera Saue Oü jõudmiseks.

Sihtpunkti Stera Saue Oü jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, S9 Raudtee: R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Stera Saue Oü.

Muudame sihtpunkti Stera Saue Oü sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Stera Saue Oü, Saue
Lihtsam saada Stera Saue Oü kasutades app!