Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuressaare asukohta Tooma Pood: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tooma Pood jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tooma Pood jõudmiseks on:

  • Kuressaare on 1144 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Tooma Pood juures?

  Need Buss liinid peatuvad Tooma Pood juures: 149, 3108, 466.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tooma Pood linnas Kuressaare

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuressaare, Eesti sihtpunkti Tooma Pood? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tooma Pood pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tooma Pood jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tooma Pood lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuressaare.

Sihtpunkti Tooma Pood jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 3108, 466

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tooma Pood.

Muudame sihtpunkti Tooma Pood sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuressaare, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tooma Pood, Kuressaare
Lihtsam saada Tooma Pood kasutades app!