Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vabaduse Väljak: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Vabaduse Väljak, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vabaduse Väljak, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vabaduse Väljak lähedusest - Buss: 108, 129, 46, 9.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmiseks on:

  • Vabaduse Väljak on 188 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vabaduse Väljak juures?

Need Buss liinid peatuvad Vabaduse Väljak juures: 108, 129, 46, 9.

Vabaduse Väljak, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vabaduse Väljak linnas Tallinn

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Tallinn, Eesti tänavale Vabaduse Väljak?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Vabaduse Väljak, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Vabaduse Väljak kõige lähedamal: Vabaduse Väljak.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Vabaduse Väljak juurest mööda - Buss: 108, 129, 46, 9.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Tallinn.

Vabaduse Väljak, Tallinn
Vabaduse Väljak, Tallinn Vabaduse väljak on esindusväljak Tallinnas Kesklinna linnaosas. Ajaloo jooksul on see kandnud ka nimesid Heinaturg, Puu- ja heinaturg, Peetri plats, Vabaduse plats, Võiduväljak ja Võidu väljak. Vabaduse väljak piirneb idas Jaani kiriku ja Pärnu maanteega, läänes Harjumäega, põhjas kunagise kindlustusseltsi EEKS-Maja hoone, Tallinna Kunstihoone, Eesti Kunstnike Liidu maja ja Tallinna Muusikakooli hoonega, lõunas hotell Palace'i, Vene Teatri ja Tallinna Linnavalitsuse hoonega. Vabaduse väljakult algavad: lääne suunas Kaarli puiestee, ida suunas Estonia puiestee ja lõuna suunas Roosikrantsi tänav. Vabaduse väljaku põhjaküljel lõpeb Tallinna vanalinnast tulev Harju tänav. Vabaduse väljaku ääres asuvad: Vabadussõja võidusammas (2007) Tallinna Jaani kirik (1870), Vabaduse väljak 1 Elumaja koos esimesel korrusel asuvate äriruumidega, Vabaduse väljak 2 /Suur-Karja tänav 18 Hotell Palace (1936), Vabaduse väljak 3 Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, Vabaduse väljak 4 Vene Teater (1926) ja restoran Astoria, Vabaduse väljak 5 Eesti Kunstnike Liidu ateljeed ja erakorterid (1953), Kunstihoone galerii, SA Tallinna Kunstihoone Fondi kontor, Vabaduse galerii, Vabaduse väljak 6 Tallinna Linnavalitsuse hoone, Vabaduse väljak 7 Tallinna Kunstihoone (1934), Eesti Kunstnike Liit, Eesti Kaasaegse Kunsti Keskus, Vabaduse väljak 8 Teaduskeskuse AHHAA Tallinna filiaal, Vabaduse väljak 9 Kunagise kindlustusseltsi EEKS-Maja hoone Vabaduse väljak 10 (1936; arhitekt Elmar Lohk). Hoones asusid kohvik Kultas ja korterid; Tallinna Oktoobri rajooni moodustamisel tõsteti elanikud välja ja hoonesse paigutati Oktoobri rajooni täitevkomitee. Vabaduse kell Kaarli puiestee alguses (2003)
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vabaduse Väljak jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Vabaduse Väljak kasutades app!