Kuidas saada linnas Haljala asukohta Varangu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Varangu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Varangu jõudmiseks on:

  • Varangu Mõis on 227 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Varangu juures?

Need Buss liinid peatuvad Varangu juures: 15, 714.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Varangu linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Varangu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Varangu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Varangu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Varangu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Varangu Mõis.

Sihtpunkti Varangu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 714

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Varangu.

Muudame sihtpunkti Varangu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Varangu, Haljala
Lihtsam saada Varangu kasutades app!