Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Vihasoo Küla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Vihasoo Küla juures?

Need Buss liinid peatuvad Vihasoo Küla juures: 152B, 155E.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vihasoo Küla linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Vihasoo Küla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vihasoo Küla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vihasoo Küla jõudmiseks.

Sihtpunkti Vihasoo Küla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 152B, 155E

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vihasoo Küla.

Muudame sihtpunkti Vihasoo Küla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vihasoo Küla, Kuusalu
Lihtsam saada Vihasoo Küla kasutades app!