Liin 32
Tamsalu
Hansabuss AS
Hansabuss AS 32 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
32 buss (Tamsalu) omab 34 peatust väljub peatusest Rakvere Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Tamsalu.
Vali altpoolt mistahes 32 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tamsalu (34 peatust)
Rakvere Bussijaam
Side
Tartu
Lilleoru
Tõrma Kalmistu
Tõrma Küla
Tabani
Levala
Järva-Jaani
Tamsalu Tee
Kaeva
Vajangu Külatee
Orina
Kerguta
Tõnni
Umbaia
Täru
Koplitaguse
Assamalla
Kullenga
Kirsi
Käbikuivati
Porkuni
Vistla Teerist
Vistla
Sauvälja
Türje
Võhmuta
Vajangu
Herne
Kursi
Uudeküla
Ääsi
Tamsalu
32 KKK
Millal alustab 32 buss sõitmist?
Teenused liinil 32 buss algavad 07:55 järgnevatel päevadel pühapäev.
Millal lõpetab 32 buss sõitmise?
Teenused liinil 32 buss peatuvad 07:55 järgnevatel päevadel pühapäev
Millal 32 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tamsalu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tamsalu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 32 (Tamsalu) bussipilet?
Liini Tamsalu (Tamsalu) buss pilet on vahemikus€0.65 kuni €1.55.
Kas minu lähedal on 32 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 32 buss peatus.
32 buss sõiduplaan
32 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 17:20 - 17:50
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 17:20 - 17:50 | 30 |
T | 17:20 - 17:50 | 30 |
K | 17:20 - 17:50 | 30 |
N | 17:20 - 17:50 | 30 |
R | 17:20 - 17:50 | 30 |
L | 17:50 | Üks väljumine |
P | 07:55 | Üks väljumine |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 32 (alates Rakvere Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 32 (Tamsalu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
32 liin buss hind
Hansabuss AS 32 (Tamsalu) sõidu hind jääb vahemikku €0.65 ja €1.55. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
32 (Hansabuss AS)
Liini 32 buss esimeseks peatuseks on Rakvere Bussijaam ja viimaseks on Tamsalu. 32 (Tamsalu) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 32 omab 34 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 28 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 32 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 32 buss jaoks.
Liini 32 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 32 (Tamsalu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 32 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 32 liini Eesti kohta
32 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- S7 - Laagri - Koidu - Saue - Vanamõisa - Valingu - Jõgisoo/ Sõiduplaan
- 59 - Väike-Maarja - Kiltsi/ Sõiduplaan
- K2 - Gümnaasium - Kose - Ravila - Vardja küla/ Sõiduplaan
- 126 - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa - Lohusalu/ Sõiduplaan
- H11A - Mäe - Naage - Vääna-Jõesuu - Muraste - Meriküla/ Sõiduplaan
- K23 - Kohila - Kallaste - Kurtna - Vilivere - Kohila/ Sõiduplaan
- K14 - Tammermaa-Rõõmu-Raudtee-Kirik-Terviseskus-Karjaküla-SOS/ Sõiduplaan
- S5 - Saue - Koidu - Laagri - Alliku/ Sõiduplaan
- SV15 - Saku - Tänassilma - Saku/ Sõiduplaan
- 34A - Rakvere - Karitsa - Lasila/ Sõiduplaan
- K12 - Rõõmu - Raudteejaam - Kirik - Tervisekeskus - SOS/ Sõiduplaan
- 33 - Rakvere - Mahu - Viru-Nigula - Kunda/ Sõiduplaan
- 129A - Tallinn - Tabasalu - Sõrve - Suurupi/ Sõiduplaan
- H1 - Vääna - Sõrve - Suurupi - Tabasalu - Harkujärve/ Sõiduplaan
- K22 - Kohila - Tselluloosi - Kvartsi - Kohila/ Sõiduplaan
- 108A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa - Vääna/ Sõiduplaan
- P5 - Hatu - Risti - Vasalemma - Ämari - Paldiski/ Sõiduplaan
- 41A - Viru-Kabala - Ulvi - Kantküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- Ä1 - Ääsmäe - Jõgisoo - Valingu - Keila- Tuula- Orava- Ääsmäe/ Sõiduplaan
- 127A - Tallinn - Tabasalu- Muraste - Vääna - Keila-Joa - Klooga/ Sõiduplaan