Liin 6
Kadrina - Viitna - Läsna
Hansabuss AS
Hansabuss AS 6 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
6 buss (Läsna Bussiterminal) omab 15 peatust väljub peatusest Kadrina ja lõpp-peatuseks on Läsna Bussiterminal.
Vali altpoolt mistahes 6 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Läsna Bussiterminal (15 peatust)
Kadrina
Ojaveski
Kihlevere
Liivari
Võipere
Aaspere Mõis
Metsavahi
Hõbeda Teerist
Hundi
Vatku
Jürimõisa
Viitna
Tapa Teerist
Läsna
Läsna Bussiterminal
6 KKK
Millal alustab 6 buss sõitmist?
Teenused liinil 6 buss algavad 07:15 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 6 buss sõitmise?
Teenused liinil 6 buss peatuvad 16:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 6 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kadrina - Viitna - Läsna buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kadrina - Viitna - Läsna buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 6 (Läsna Bussiterminal) bussipilet?
Liini Kadrina - Viitna - Läsna (Läsna Bussiterminal) buss pilet on vahemikus€0.65 kuni €1.30.
Kas minu lähedal on 6 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 6 buss peatus.
6 buss sõiduplaan
6 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 07:15 - 16:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:15 - 16:30 | 147 - 407 |
T | 07:15 - 16:30 | 147 - 407 |
K | 07:15 - 16:30 | 147 - 407 |
N | 07:15 - 16:30 | 147 - 407 |
R | 07:15 - 16:30 | 147 - 407 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 6 (alates Kadrina), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 6 (Läsna Bussiterminal) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
6 liin buss hind
Hansabuss AS 6 (Läsna Bussiterminal) sõidu hind jääb vahemikku €0.65 ja €1.30. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
6 (Hansabuss AS)
Liini 6 buss esimeseks peatuseks on Kadrina ja viimaseks on Läsna Bussiterminal. 6 (Läsna Bussiterminal) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 6 omab 15 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 31 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 6 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 6 buss jaoks.
Liini 6 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 6 (Läsna Bussiterminal) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 6 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 6 liini Eesti kohta
6 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- S7 - Laagri - Koidu - Saue - Vanamõisa - Valingu - Jõgisoo/ Sõiduplaan
- KV1 - Risti - Audevälja-Padise-Tammi-Põllküla-Klooga-Laulasmaa/ Sõiduplaan
- 5 - Rägavere tee - Põhjakeskus/ Sõiduplaan
- 40 - Rakvere - Väike-Maarja - Kiltsi - Rakke/ Sõiduplaan
- 61 - Kadrina - Loksa - Rakvere/ Sõiduplaan
- 43 - Rakvere - Mädapea/ Sõiduplaan
- 1 - Piira - Näpi - Piira/ Sõiduplaan
- P3 - Risti kool - Kurkse sadam - Risti kool/ Sõiduplaan
- K22 - Kohila - Tselluloosi - Kvartsi - Kohila/ Sõiduplaan
- 44 - Rakvere - Väike-Maarja - Simuna - Roela - Rakvere/ Sõiduplaan
- 2 - Piira - Lihakombinaat/ Sõiduplaan
- 30 - Rakvere - Kandle - Karula - Vihula - Karepa - Rakvere/ Sõiduplaan
- H3 - Vahi - Vääna - Kumna - Harku - Harkujärve - Tabasalu/ Sõiduplaan
- SV10 - Saku - Kajamaa - Tagadi - Kurtna - Revali - Saku/ Sõiduplaan
- Ä2 - Ääsmäe - Jõgisoo - Valingu/ Sõiduplaan
- R1 - Annuse - Mõigu - Assaku - Kurna - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- 51 - Tapa - Tamsalu - Rakvere/ Sõiduplaan
- 64 - Tapa - Lehtse - Aegviidu/ Sõiduplaan
- S3 - Kindluse - Vatsla - Harku - Laagri kool/ Sõiduplaan
- L1 - Vanasilla - Sillaotsa - Urda jaam - Vanasilla/ Sõiduplaan