71-linja
Heinola Kk
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 71 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
71-bussilla (Heinola Kk) on 121 pysäkkiä alkaen asemalta Orimattila Linja-Autoasema ja päättyen asemalle Valkjärventie.
Valitse alta mikä tahansa 71-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Heinola Kk (121 pysäkkiä)
Orimattila Linja-Autoasema
Puistotie
Orimattilan Koulukeskus 2
Peltola
Pakaantie
Artjärventie
Myllytie
Heinämaantie
Vesitornintie
Koulutie
Lintulath
Villintie
Miilumäki
Virenoja
Pakkasuoth
Kaunistoth
Haikulath
Rautamäkith
Lähteenmäentie
Pennala
Hankaanojantie
Rajamäentie
Pasina
Vaarinpellontie
Aikamatka P
Ämmäläntie
Vitsakatu
Kiertokatu
Tarolankatu
Johtokatu
Otavantie
Lakkitehtaantie
Renkomäen Koulu
Valokatu
Orimattilankatu
Venetsia
Eräpolku
Muuntajakatu
Launeen Koulu
Apilakatu
Laune
Kauppalaune
Vilhonkatu
Lahti Matkakeskus A
Kansanopisto
Kauppatori A
Niemenkatu
Kivistönmäki
Kivimaan Uimahalli
Kuusirinteenkatu
Metsäpellontie
Hörölänkatu
Puutarhatie
Metsäpellon Koulu
Peltola
Kaskenkaatajankatu
Parkkikatu
Vitikankatu
Patakallionkatu
Juottokallionkatu
Hepolammintie
Takkula
Heinlammin Kylätalo
Kartanontie
Heinlammi
Savontie 631
Arkiomaa Th
Kurttosalmi
Pyhäntaan Holmi
Pyhäntaka
Vuorelantie
Tuulantupa
Heinolan Raja Pyhäntaantie
Mäkeläntie
Kesävuorentie
Tenholan Talo
Härkäläntie
Asematie
Vierumäki
Lähteenharju
Laurila
Urheiluopisto Th
Evätmäki
Myllyojantie 399
Myllykylä(Heinola)
Myllyojan Koulu
Rantatie
Nyynäinen
Lehtitie
Kauppakuja
Hakatie
Muurjoentie
Sinilähde
Mökkiläntie
Närekatu
Vuoksentie
Hevossaarentie
Tähtiniemi
Kangasvuokontie 5
Kangasvuokontie 23
Keskuskatu 10
Korvenkatu
Jyränkö
Tapionkatu
Kustinkatu
Siltasaari
Kaivokatu2
Heinola Kaivokatu
Heinolan Terveyskeskus
Laaksokatu
Pyhätön
Marjatie
Opintie
Kaakontie
Veljeskylä
Kanapellontie
Kyläkalliontie
Heinola Kirkonkylä
Vanhatie 50
Kirkkotie
Valkjärventie
71 UKK
Mihin aikaan 71 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 71 bussi -pysäkillä klo 06:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 71 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 71 bussi -pysäkillä klo 17:15 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 71 bussi saapuu?
Milloin Heinola Kk Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Heinola Kk Bussi aikataulut.
Kulkeeko toimijan Lehtimäen Liikenne Oy linja 71 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 71 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 71 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 71 bussi pysäkki.
71-bussi -aikataulu
71 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:05 - 17:15
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:05 - 17:15 | 60 |
ti | 06:05 - 17:15 | 60 |
ke | 06:05 - 17:15 | 60 |
to | 06:05 - 17:15 | 60 |
pe | 06:05 - 17:15 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 71 (asemalta Orimattila Linja-Autoasema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 71 (Heinola Kk) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
71 -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 71 (Heinola Kk) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
71 (Lehtimäen Liikenne Oy)
71-bussin ensimmäinen pysäkki on Orimattila Linja-Autoasema ja viimeinen pysäkki on Valkjärventie. 71 (Heinola Kk) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 71 -linjalla on 121 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 105 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 71-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 71-bussi-linjalle.
Linjojen 71 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 71 (Heinola Kk) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 71 bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 71, Helsinki
71 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 10K - Harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS/ Aikataulu
- 74 - Pirttiniemi - Kaivokatu/ Aikataulu
- 98 - Mäntyläntie th - Rakokivi/ Aikataulu
- 91K - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 91 - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 91A - Orimattila - Niinikoski - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 94 - Orimattila - Artjärvi/ Aikataulu
- 73 - Lahti - Heinola kk/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie - Pajulahti
- 91T - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 93 - Orimattila - Kuivanto/ Aikataulu
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori/ Aikataulu
- 60 - Orimattila - Lahti/ Aikataulu
- 45 - Vääksy - Vesivehmaa/ Aikataulu
- 40 - Vääksy - Lahti/ Aikataulu
- 31 - Myyntimiehenkatu - Soltti/ Aikataulu
- 32 - Karjusaari - Saksala/ Aikataulu
- 92A - Orimattila, koulukeskus - Orionaukio - Mallusjoki - Paapio - Huhdanoja - Orimattila/ Aikataulu
- 47 - Vääksy - Anianpellon koulu - Salonsaari - Vesivehmaa - Paimela/ Aikataulu
- 91B - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu