46-linja
Kalkkinen
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 46 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
46-bussilla (Kalkkinen) on 16 pysäkkiä alkaen asemalta Vääksy ja päättyen asemalle Kuoppainkulma P.
46 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 14:35. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 46-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kalkkinen (16 pysäkkiä)
Vääksy
Vääksyn Koulukeskus
Piekkola
Asikkala Kk
Pulkkila
Eskola
Heimonoja
Salmentie
Salmentie
Vähäsalmi
Vähäsalmi
Karisalmi
Kalkkinen Th
Kalkkinen I
Kalkkinen
Kuoppainkulma P
46 UKK
Mihin aikaan 46 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 46 bussi -pysäkillä klo 14:35 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 46 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 46 bussi -pysäkillä klo 14:35 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 46 bussi saapuu?
Milloin Kalkkinen bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kalkkinen bussi aikataulut.
Onko lähelläni 46 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 46 bussi pysäkki.
46-bussi -aikataulu
46-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 14:35
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:35 | Yksittäinen lähtö |
ti | 14:35 | Yksittäinen lähtö |
ke | 14:35 | Yksittäinen lähtö |
to | 14:35 | Yksittäinen lähtö |
pe | 14:35 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 46 (asemalta Vääksy), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 46 (Kalkkinen) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
46 -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 46 (Kalkkinen) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
46 (Lehtimäen Liikenne Oy)
46-bussin ensimmäinen pysäkki on Vääksy ja viimeinen pysäkki on Kuoppainkulma P. 46 (Kalkkinen) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 46 -linjalla on 16 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 45 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 46-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 46-bussi-linjalle.
Linjojen 46 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 46 (Kalkkinen) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 46 bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 46, Helsinki
46 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 34 - Jalkaranta - Laune - Keskusta - Laune - Jalkaranta/ Aikataulu
- 42 - Padasjoki - Lahti/ Aikataulu
- 90K - Orimattila - Luhtikylä - Kokki-Henna
- 91S - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Koulutie - Orimattila
- 72 - Reumanmäki - Lahti/ Aikataulu
- 9M - Metsämaa - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 44 - Vääksy - Asikkala kk - Pulkkilanharju - Vääksy
- 70A - Tommola - Lahti/ Aikataulu
- 90A - Orimattilan koulukeskus - Orionaukio - Jokivarren koulu - Mallusjoki - Huhdanoja - Luhtikylä - Orimattila
- 33 - Kukkila - Kauppatori/ Aikataulu
- 90 - Orimattila - Kokki-Henna - Luhtikylä - Orimattilan koulukeskus - Jokivarren koulu - Orimattila
- 91A - Orimattila - Niinikoski - Pakaa - Orimattila
- 40A - Lahti - Asikkala kk/ Aikataulu
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori - Metsämaa/ Aikataulu
- 32 - Karjusaari - Saksala/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie - Pajulahti/ Aikataulu
- 94 - Orimattila - Artjärvi
- 93A - Montari - Heinämaa - Virenojan koulu
- 10K - PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Pajulahti/ Aikataulu
- 93 - Orimattila - Kuivanto