Koskelan Halli-linja
HSL Tram
HSL Tram 4H raitiovaunu Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
4H-raitiovaunulla (Koskelan Halli) on 18 asemaa alkaen asemalta Kuusitie ja päättyen asemalle Sumatrantie.
Valitse alta mikä tahansa 4H-raitiovaunun asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Koskelan Halli (18 pysäkkiä)
Kuusitie
Jalavatie
Töölöntulli
Reijolankatu
Auroran Sairaala
Eläintarha
Karjalankatu
Linnanmäki
Alppila
Urheilutalo
Helsinginkatu
Sörnäinen (M)
Lautatarhankatu
Hauhon Puisto
Vallilan Varikko
Paavalin Kirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
4H UKK
Mihin aikaan 4H raitiovaunu aloittaa kulkemisen?
Palvelut 4H raitiovaunu -pysäkillä klo 18:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 4H raitiovaunu lopettaa kulkemisen?
Palvelut 4H raitiovaunu -pysäkillä klo 01:46 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 4H raitiovaunu saapuu?
Milloin Koskelan Halli raitiovaunu -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Koskelan Halli raitiovaunu aikataulut.
Onko lähelläni 4H raitiovaunu asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 4H raitiovaunu asema.
HSL Tram:n raitiovaunupalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 4H (asemalta Kuusitie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, raitiovaunu viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 4H (Koskelan Halli) ja seuraa liikennettä raitiovaunu sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL Tram tiedot nyt.
4H -linjan raitiovaunu-maksu
HSL Tram 4H (Koskelan Halli) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL Tram:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL Tram:n viralliselta verkkosivustolta.
4H (HSL Tram)
4H-raitiovaunun ensimmäinen pysäkki on Kuusitie ja viimeinen pysäkki on Sumatrantie. 4H (Koskelan Halli) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 4H -linjalla on 18 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 21 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL Tram -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen raitiovaunuseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 4H-raitiovaunu-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja raitiovaunu-aikataulu 4H-raitiovaunu-linjalle.
Linjojen 4H reaaliaikainenraitiovaunu seuranta
Seuraa linjaa 4H (Koskelan Halli) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 4H raitiovaunu -seurantasovelluksenaHSL Tram raitiovaunu, niin et koskaan jää paitsi raitiovaunu reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL Tram tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL Tram ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 4H, Helsinki
4H - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL Tram -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 10 - Kirurgi - Lasipalatsi - Ooppera - Vallila/ Aikataulu
- 15 - Itäkeskus (M)-Keilaniemi (M)/ Aikataulu
- 10H - Kirurgi - Töölö - Ruusulankatu/ Aikataulu
- 8H - Arabia - Vallila/ Aikataulu
- 9B - Jätkäsaari - Rautatieasema - Linjat/ Aikataulu
- 4 - Katajanokka - Lasipalatsi - Alppila - Meilahti/ Aikataulu
- 5 - Katajanokan terminaali - Rautatieasema/ Aikataulu
- 3N - Olympiaterminaali - Eira - Rautatieasema - Kallio - Meilahti/ Aikataulu
- 9N - Jätkäsaari - Rautatieasema - Kallio - Ilmala/ Aikataulu
- 1H - Käpylä - Sörnäinen (M) - Ooppera/ Aikataulu
- 8 - Jätkäsaari - Ruoholahti (M) - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu
- 2 - Olympiaterm. - Rautatieas. - Kamppi - Töölö - Pasila as./ Aikataulu
- 1 - Eira - Töölö - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 13 - Nihti - Kalasatama - Pasilan asema - Länsi-Pasila/ Aikataulu
- 5H - Katajanokan term - Rautatieas - Kamppi - Töölö -Ruusulankatu/ Aikataulu
- 1T - Länsiterm. - Töölö - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 7 - Länsiterm. - Kruununhaka - Sörn. (M) - Pasila - Meilahden s./ Aikataulu
- 13H - Länsi-Pasila - Pasilan asema - Koskelan halli/ Aikataulu
- 7H - Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu