731N-linja
Rautatientori
HSL
HSL 731N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
731N-bussilla (Rautatientori) on 36 pysäkkiä alkaen asemalta Laulurastaantie ja päättyen asemalle Rautatientori.
Valitse alta mikä tahansa 731N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rautatientori (36 pysäkkiä)
Laulurastaantie
Laulurastaanpolku
Maauuninkuja
Kulomäen Koulu
Haikaratie
Riekkotie
Korso
Korso
Korso
Myyräpolku
Metsolanpolku
Metsolanportti
Siilireitti
Venuksenkuja
Marsinkuja
Saturnuksenkuja
Kaakkoisväylä
Uranuksenkuja
Venuksenpuisto
Kuninkaanmäki
Mittalinja
Mittapuisto
Itä-Hakkila
Kaskelankuja
Kaskelanrinne
Hiirakkorinne
Viikki
Koskelan Varikko
Sumatrantie
Kumpulan Kampus
Vallilan Varikko
Ristikkokatu
Sörnäinen (M)
Haapaniemi
Hakaniemi
Rautatientori
731N UKK
Mihin aikaan 731N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 731N bussi -pysäkillä klo 22:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 731N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 731N bussi -pysäkillä klo 00:21 päivnä sunnuntai.
Milloin 731N bussi saapuu?
Milloin Rautatientori bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori bussi aikataulut.
Onko lähelläni 731N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 731N bussi pysäkki.
731N-bussi -aikataulu
731N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 22:05 - 00:23
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 22:05 - 00:23 | 33 - 58 |
ti | 22:05 - 00:23 | 33 - 58 |
ke | 22:05 - 00:23 | 33 - 58 |
to | 22:05 - 00:23 | 33 - 58 |
pe | 22:05 - 04:27 | 39 - 63 |
la | 22:09 - 04:27 | 36 - 63 |
su | 22:10 - 00:21 | 32 - 56 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 731N (asemalta Laulurastaantie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 731N (Rautatientori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
731N -linjan bussi-maksu
HSL 731N (Rautatientori) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
731N (HSL)
731N-bussin ensimmäinen pysäkki on Laulurastaantie ja viimeinen pysäkki on Rautatientori. 731N (Rautatientori) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 731N -linjalla on 36 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 48 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 731N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 731N-bussi-linjalle.
Linjojen 731N reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 731N (Rautatientori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 731N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 731N, Helsinki
731N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 902 - Pikkalan tehdas-Kirkkonummi-Porkkala/ Aikataulu
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 841B - Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 842 - Itäkeskus–Söderkulla–Eriksnäs/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu
- 642 - Leinelä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 542 - Soukanniemi-Soukka(M)-Espoonl.(M)-Kivenl.(M)-Espoon k.-Jorvi/ Aikataulu
- 90 - Vuosaari (M)-Aurinkolahti-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 246K - Espoon keskus-Kellonummi-Röylä/ Aikataulu
- 984 - Hindsby (Knuters)-Nikkilä-Talma/ Aikataulu
- 723 - Koivukylän palvelulinja/ Aikataulu
- 239 - Leppävaara-Viherlaakso-Perusmäki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 443K - Kivistö-Luhtaanmäki-Vestra/ Aikataulu
- 59 - Herttoniemi(M)-Kalasatama(M)-Pasila-Konala-Malminkartano/ Aikataulu
- 164 - Kamppi-Saunalahti-Kurttila/ Aikataulu