Kaip Vilniaus nukeliauti iki McDonald's naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai McDonald's?

Artimiausios stotelės prie McDonald's yra:

  • Stotis yra už 109 metrai , 2 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie McDonald's?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie McDonald's: 1G, 2G, 31, 34, 53.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie McDonald's?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie McDonald's: 15, 2, 20, 7.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki McDonald's Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į McDonald's Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki McDonald's su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki McDonald's realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į McDonald's? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Stotis.

Iki McDonald's galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 2G, 31, 34, 53 Troleibusas: 15, 2, 20, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki McDonald's lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į McDonald's lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

McDonald's, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki McDonald's su programėle!