Kaip Vilniaus nukeliauti iki Sodu str. 14 naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Sodu str. 14?

Artimiausios stotelės prie Sodu str. 14 yra:

  • Stotis yra už 140 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Sodu str. 14?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Sodu str. 14: 1G, 2G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Sodu str. 14?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Sodu str. 14: 15, 2, 20, 7.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Sodu str. 14 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Sodu str. 14 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Sodu str. 14 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Sodu str. 14 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Sodu str. 14? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Stotis.

Iki Sodu str. 14 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 2G Troleibusas: 15, 2, 20, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Sodu str. 14 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Sodu str. 14 lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Sodu str. 14, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Sodu str. 14 su programėle!