Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Saulėgrąža naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Saulėgrąža?

  Artimiausios stotelės prie Saulėgrąža yra:

  • Dieveniškių St. yra už 951 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Saulėgrąža?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Saulėgrąža: 3.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Saulėgrąža Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Saulėgrąža Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Saulėgrąža su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Saulėgrąža realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Saulėgrąža? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Dieveniškių St..

Iki Saulėgrąža galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Saulėgrąža lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Saulėgrąža lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Saulėgrąža, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Saulėgrąža su programėle!