Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Kavinė Intuicija naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Kavinė Intuicija?

  Artimiausios stotelės prie Kavinė Intuicija yra:

  • Katilinė yra už 988 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  • Dieveniškių St. yra už 1057 metrai , 15 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kavinė Intuicija?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Kavinė Intuicija: 3, 41, 42, 78.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Kavinė Intuicija Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Kavinė Intuicija Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Kavinė Intuicija su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Kavinė Intuicija realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Kavinė Intuicija? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Katilinė; Dieveniškių St..

Iki Kavinė Intuicija galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3, 41, 42, 78

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Kavinė Intuicija lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Kavinė Intuicija lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Kavinė Intuicija, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Kavinė Intuicija su programėle!