Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Meistrų gatvė 1 naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Meistrų gatvė 1?

  Artimiausios stotelės prie Meistrų gatvė 1 yra:

  • Katilinė yra už 743 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Meistrų gatvė 1?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Meistrų gatvė 1: 3.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Meistrų gatvė 1 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Meistrų gatvė 1 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Meistrų gatvė 1 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Meistrų gatvė 1 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Meistrų gatvė 1? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Katilinė.

Iki Meistrų gatvė 1 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Meistrų gatvė 1 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Meistrų gatvė 1 lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Meistrų gatvė 1, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Meistrų gatvė 1 su programėle!