Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki V. Kuzmos gatvė 3 naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai V. Kuzmos gatvė 3?

  Artimiausios stotelės prie V. Kuzmos gatvė 3 yra:

  • Santariškių Žiedas yra už 948 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  • Vaikų Ligoninė yra už 1103 metrai , 15 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie V. Kuzmos gatvė 3?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie V. Kuzmos gatvė 3: 1G, 55.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki V. Kuzmos gatvė 3 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į V. Kuzmos gatvė 3 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki V. Kuzmos gatvė 3 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki V. Kuzmos gatvė 3 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į V. Kuzmos gatvė 3? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Santariškių Žiedas; Vaikų Ligoninė.

Iki V. Kuzmos gatvė 3 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 55

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki V. Kuzmos gatvė 3 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į V. Kuzmos gatvė 3 lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

V. Kuzmos gatvė 3, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki V. Kuzmos gatvė 3 su programėle!