Kirurgi-linja
HSL Tram
HSL Tram 10 raitiovaunu Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
10-raitiovaunulla (Kirurgi) on 21 asemaa alkaen asemalta Korppaanmäki ja päättyen asemalle Tarkk´Ampujankatu.
Valitse alta mikä tahansa 10-raitiovaunun asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kirurgi (21 pysäkkiä)
Korppaanmäki
Haapalahdenkatu
Kytösuontie
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
Jalavatie
Töölöntulli
Kansaneläkelaitos
Töölön Halli
Ooppera
Töölöntori
Apollonkatu
Sammonkatu
Hanken
Luonnontiet.Museo
Lasipalatsi
Ylioppilastalo
Kolmikulma
Johanneksenkirkko
Tarkk´Ampujankatu
10 UKK
Mihin aikaan 10 raitiovaunu aloittaa kulkemisen?
Palvelut 10 raitiovaunu -pysäkillä klo 05:09 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 10 raitiovaunu lopettaa kulkemisen?
Palvelut 10 raitiovaunu -pysäkillä klo 23:11 päivnä lauantai.
Milloin 10 raitiovaunu saapuu?
Milloin Kirurgi Raitiovaunu -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kirurgi Raitiovaunu aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 10 (Kirurgi) raitiovaunu?
Kirurgi (Kirurgi) raitiovaunu-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 10 raitiovaunu asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 10 raitiovaunu asema.
10-raitiovaunu -aikataulu
10 raitiovaunu linja kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:09 - 23:16
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:09 - 23:16 | 10 - 12 |
ti | 05:09 - 23:16 | 10 - 12 |
ke | 05:09 - 23:16 | 10 - 12 |
to | 05:09 - 23:16 | 10 - 12 |
pe | 05:09 - 23:16 | 10 - 12 |
la | 05:29 - 23:11 | 12 - 15 |
su | 06:35 - 23:15 | 12 - 15 |
HSL Tram:n raitiovaunupalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 10 (asemalta Korppaanmäki), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, raitiovaunu viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 10 (Kirurgi) ja seuraa liikennettä raitiovaunu sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL Tram tiedot nyt.
10 -linjan raitiovaunu-maksu
HSL Tram 10 (Kirurgi) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL Tram lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL Tram:n virallisella verkkosivustolla.
10 (HSL Tram)
10-raitiovaunun ensimmäinen pysäkki on Korppaanmäki ja viimeinen pysäkki on Tarkk´Ampujankatu. 10 (Kirurgi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 10 -linjalla on 21 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 31 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL Tram -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen raitiovaunuseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 10-raitiovaunu-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja raitiovaunu-aikataulu 10-raitiovaunu-linjalle.
Linjojen 10 reaaliaikainenRaitiovaunu seuranta
Seuraa linjaa 10 (Kirurgi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 10 raitiovaunu -seurantasovelluksenaHSL Tram raitiovaunu, niin et koskaan jää paitsi raitiovaunu reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL Tram tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL Tram ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 10, Helsinki
10 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL Tram -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 15 - Itäkeskus (M)-Keilaniemi (M)/ Aikataulu
- 7 - Länsiterm. - Kruununhaka - Sörn. (M) - Pasila - Meilahden s./ Aikataulu
- 8 - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu
- 3 - Olympiaterminaali - Eira - Rautatieasema - Kallio - Meilahti/ Aikataulu
- 4H - Munkkiniemi - Meilahti - Töölön halli/ Aikataulu
- 5 - Katajanokan terminaali - Rautatieasema/ Aikataulu
- 8T - Länsiterm. - Ruoholahti (M) - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu
- 1H - Käpylä - Sörnäinen (M) - Ooppera/ Aikataulu
- 2B - Töölön halli - Messukeskus
- 5H - Katajanokan term. - Rautatieas. - Kamppi - Töölö - Ooppera/ Aikataulu
- 1T - Länsiterm. - Töölö - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 9B - Jätkäsaari - Rautatieasema - Linjat
- 8H - Arabia - Vallila/ Aikataulu
- 7H - Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu
- 9H - Ilmala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu
- 2H - Messukeskus - Töölön halli/ Aikataulu
- 9N - Länsiterminaali - Rautatieasema - Kallio - Ilmala/ Aikataulu
- 3H - Olympiaterm. - Rautatieas. - Kallio - Alppila - Töölön halli/ Aikataulu
- 6 - Eiranranta - Rautatieasema - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu