246 Linje
Haugesund bussterminal - Amdal
Kolumbus
Kolumbus 246 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
246 buss (Skjoldastraumen Via Nes) har 29 stopp som går fra Karmsund Vgs. og slutter på Skjoldastraumen Bru.
246 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 15:15. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 246 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Skjoldastraumen Via Nes (29 stopp)
Karmsund Vgs.
Skudenesgata
Orshaugen
Varden E134
Amanda Terminal
Amanda Terminal
Skre E134
Førresvegen
Førresfjorden
Førre
Frakkagjerdvegen
Frakkagjerd E134
Aksdalsvatnet
Aksdal Bussterminal
Hadlaland
Grinde Skule
Grinde Garhaug
Grindafjord Feriesenter
Bakke
Ådnanes
Skydningsåsen
Brattestøkrossen
Brattestøkrossen Øst
Nesheim
Nes
Alvaberget
Liaråsen
Haugen
Skjoldastraumen Bru
246 FAQ
Når begynner 246 buss å operere?
246 buss starter å operere klokken 15:15 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 246 buss å gå?
246 buss slutter å operere klokken 15:15 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 246 buss?
Når kommer Haugesund bussterminal - Amdal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Haugesund bussterminal - Amdal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 246 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 246 buss stopp.
246 buss Rutetabell
246 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 15:15
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:15 | Engangstur |
ti. | 15:15 | Engangstur |
on. | 15:15 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 15:15 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 246 (fra Karmsund Vgs.), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 246 (Skjoldastraumen Via Nes) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
246 linje buss billettpris
Kolumbus 246 (Skjoldastraumen Via Nes) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
246 (Kolumbus)
Det første stoppet på 246 buss ruten er Karmsund Vgs. og siste stopp er Skjoldastraumen Bru. 246 (Skjoldastraumen Via Nes) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 246 har 29 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 56 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 246 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 246 buss til å ta med på reisen.
Linje 246 sanntid buss tracker
Spor linje 246 (Skjoldastraumen Via Nes) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 246 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 246, i Norge
246 - Alternative Veibeskrivelser
- 246 - Haugesund / Timeplan
- 246 - Nedstrand Via Nes / Timeplan
- 246 - Brattestøkrossen Via Nes / Timeplan
- 246 - Espevik / Timeplan
- 246 - Haugesund Via Vardafjell / Timeplan
- 246 - Vik / Timeplan
- 246 - Espevik Via Liarvåg / Timeplan
- 246 - Yrkje Via Frakkagjerd Ungdomsskole / Timeplan
- 246 - Nedstrand / Timeplan
- 246 - Haugesund Via Nes / Timeplan
- 246 - Haugesund Via Tveit Vgs. / Timeplan
Kolumbus linjer i Norge
- SK1122 - Hauge i Dalane - Vatland/ Timeplan
- SK1908 - Varhaug skule - Madland/ Timeplan
- 16 - Olav Vs gate - Madlasandnes/ Timeplan
- SK0123 - Egersund bussterminal - Dyrnesveien/ Timeplan
- SK0613 - Rabinowitzparken - Ystadvegen/ Timeplan
- SK0612 - Vardafjellhallen - Hagland snuplass/ Timeplan
- 207 - Norheim bussterminal - Vikjå/ Timeplan
- SK3002 - Bjørheimsbygd skule - Tau skole/ Timeplan
- SK1406 - Vikeså skule - Vinningland/ Timeplan
- SK0101 - Helleland - Helleland skole/ Timeplan
- SK3402 - Jelsa skule - Landsnes/ Timeplan
- SK3012 - Tau kai - Strand vgs./ Timeplan
- 161 - Landsnes - Sand skule/ Timeplan
- SK2100 - Figgjohuset - Bryne stasjon/ Timeplan
- 88 - Hovland - Hauge i Dalane/ Timeplan
- 221 - Avaldsnes - Stangeland ungdomsskole/ Timeplan
- 48 - Giljagarden - Stasjonen Ålgård/ Timeplan
- SK3410 - Østabø - Lovraeidet/ Timeplan
- SK2007 - Kleppelunden skule - Orrevegen 630/ Timeplan
- SK4918 - Norheim bussterminal - Torvastad skole/ Timeplan