436 Linje
Kongsberg Knutepunkt
Brakar
Brakar 436 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
436 buss (Kongsberg Knutepunkt) har 30 stopp som går fra Efteløt Skole og slutter på Kongsberg Knutepunkt.
436 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:04. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 436 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kongsberg Knutepunkt (30 stopp)
Efteløt Skole
Efteløt Bru
Hov
Bjerknes
Haugen
Hvam Gård
Vonheim Kryss
Landesletta
Landemoen Syd
Landemoen Nord
Golfbanen
Skollenborg Stasjon
Rudsmoen
Labro
Solstad
Sunnegrenna Øvre
Kongsgårdsmoen Skole
Veungsdalskrysset
Veungsdalen
Steglet
Gudes Gate
Svartåsveien
Wennersborg Skole
Tidemands Gate
Steenstrups Gate
Bergmannsveien
Thornes Vei
Tråkka
Kongens Gate
Kongsberg Knutepunkt
436 FAQ
Når begynner 436 buss å operere?
436 buss starter å operere klokken 08:04 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 436 buss å gå?
436 buss slutter å operere klokken 08:04 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 436 buss?
Når kommer Kongsberg Knutepunkt buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Kongsberg Knutepunkt buss som er nærmest din plassering.
Er det en 436 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 436 buss stopp.
436 buss Rutetabell
436 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:04
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:04 | Engangstur |
ti. | 08:04 | Engangstur |
on. | 08:04 | Engangstur |
to. | 08:04 | Engangstur |
fr. | 08:04 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 436 (fra Efteløt Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 436 (Kongsberg Knutepunkt) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
436 linje buss billettpris
Brakar 436 (Kongsberg Knutepunkt) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
436 (Brakar)
Det første stoppet på 436 buss ruten er Efteløt Skole og siste stopp er Kongsberg Knutepunkt. 436 (Kongsberg Knutepunkt) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 436 har 30 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 50 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 436 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 436 buss til å ta med på reisen.
Linje 436 sanntid buss tracker
Spor linje 436 (Kongsberg Knutepunkt) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 436 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 436, i Norge
436 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 61 - Bera-Lierbyen skole/ Timeplan
- 114 - Vikersund - Badstuvika/ Timeplan
- 56 - Mjøndalen-Drammen/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 424 - Gutterud - Svene/ Timeplan
- 242 - Hønefoss-Øst-Veme/ Timeplan
- 304 - Flå-Buøyni-Gaptjern-Stavn/ Timeplan
- 422 - Kongsberg - Flesberg/ Timeplan
- 111 - Vikersund - Snarum/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 361 - Gol- Grønlio/ Timeplan
- 115 - Hokksund - Kongsberg/ Timeplan
- 337 - Ål - Torpo/ Timeplan
- 136 - Skotselv - Hokksund/ Timeplan
- 65 - Sylling-Øverskogen-Hornstua/ Timeplan
- 228 - Haldenjordet-Hvervenmoen/ Timeplan
- 5 - Vinnes - Tors vei/ Timeplan
- 3N - Nattbuss Fjell/ Timeplan