436 Linje
Vonheim Kryss
Brakar
Brakar 436 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
436 buss (Vonheim Kryss) har 13 stopp som går fra Gran og slutter på Vonheim Kryss.
436 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:02. Driftsdager denne uken: onsdag.
Velg hvilken som helst 436 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Vonheim Kryss (13 stopp)
Gran
Meskestad Syd
Meskestad Nord
Vines Syd
Vines Nord
Sommerstad
Efteløt Bru
Efteløt Bru
Hov
Bjerknes
Haugen
Hvam Gård
Vonheim Kryss
436 FAQ
Når begynner 436 buss å operere?
436 buss starter å operere klokken 14:02 på onsdag.
Når slutter 436 buss å gå?
436 buss slutter å operere klokken 14:02 på onsdag.
Når ankommer 436 buss?
Når kommer Vonheim Kryss buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Vonheim Kryss buss som er nærmest din plassering.
Er det en 436 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 436 buss stopp.
436 buss Rutetabell
436 buss rute opererer på onsdag. Normale opereringstider: 14:02
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 14:02 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 436 (fra Gran), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 436 (Vonheim Kryss) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
436 linje buss billettpris
Brakar 436 (Vonheim Kryss) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
436 (Brakar)
Det første stoppet på 436 buss ruten er Gran og siste stopp er Vonheim Kryss. 436 (Vonheim Kryss) opererer onsdag.
Tilleggsinformasjon: 436 har 13 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 22 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 436 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 436 buss til å ta med på reisen.
Linje 436 sanntid buss tracker
Spor linje 436 (Vonheim Kryss) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 436 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 436, i Norge
436 - Alternative Veibeskrivelser
- 436 - Efteløt Skole / Timeplan
- 436 - Kongsberg Knutepunkt / Timeplan
- 436 - Hvål / Timeplan
- 436 - Ånnestad / Timeplan
- 436 - Gran Via Efteløt Skole / Timeplan
- 436 - Hvittingfoss Skole / Timeplan
- 436 - Sørby / Timeplan
- 436 - Efteløt Skole / Timeplan
- 436 - Rønningen / Timeplan
- 436 - Kongsberg Knutepunkt C / Timeplan
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 239 - Nes-Hengslet-Rinna/ Timeplan
- 422 - Kongsberg - Flesberg/ Timeplan
- 91 - Berger-Svelvik-Drammen/ Timeplan
- 119 - Hokksund - Voldstad - Sundet/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 337 - Ål - Torpo/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 14 - Underlia - Strøtvet/ Timeplan
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 118 - Hokksund - Røren - Sundet/ Timeplan
- 428 - Veggli - Rostad/ Timeplan
- 15 - Drammen busstasjon - Austad skog/ Timeplan
- 421 - Kongsberg - Prestfoss/ Timeplan
- 406 - Tislegård-Frydenberg-Kbg knutepunkt/ Timeplan
- 301 - Stavn - Nesbyen - Gol/ Timeplan
- 210 - Hønefoss-Utstranda-Sollihøgda/ Timeplan
- 109 - Lokalruter Drolsum/ Timeplan
- 225 - Hønefoss-Viul/ Timeplan
- 35 - Skoger - Drammen/ Timeplan