72 Linje
St. Hallvard Lier Vgs
Brakar
Brakar 72 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
72 buss (St. Hallvard Lier Vgs) har 42 stopp som går fra Lierskogen Sentrum og slutter på Lier Vgs..
Velg hvilken som helst 72 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: St. Hallvard Lier Vgs (42 stopp)
Lierskogen Sentrum
Ovenstadvegen
Gartneriet
Tveita Lierskogen
Liertoppen Kjøpesenter B
Liertoppen Kjøpesenter A
Gjellebekk
Pukkverket
Kværner
Larsehagan
Svenskerud
Nygårdsskogen
Maurrudløkka
Haugane
Ringveien Hoppbakken
Slåttebråtan
Hennumsbråtan
Martinshaugen
Hennumhagan
Haugerudbråtan
Tranbylia
Tranby Skole
Bjørkesvingen
Hennumkrysset
Hårbergbakken
Lyngåskrysset
Hellum
Kikutveien
Gommerud
Lier E-Verk
Haskoll
Lierbyen Bussterminal
Hegg Skole
Heggtoppen
Nedre Frogner
Gluggen
Grette Frukt
Østvold
Sandakertoppen
Sandakerkrysset
Lier Stadion
Lier Vgs.
72 FAQ
Når begynner 72 buss å operere?
72 buss starter å operere klokken 07:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 72 buss å gå?
72 buss slutter å operere klokken 08:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 72 buss?
Når kommer St. Hallvard Lier Vgs buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for St. Hallvard Lier Vgs buss som er nærmest din plassering.
Er det en 72 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 72 buss stopp.
72 buss Rutetabell
72 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:50 - 08:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:50 - 08:25 | 7 - 27 |
ti. | 07:50 - 08:25 | 7 - 27 |
on. | 07:50 - 08:25 | 7 - 27 |
to. | 07:50 - 08:25 | 7 - 27 |
fr. | 07:50 - 08:25 | 7 - 27 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 72 (fra Lierskogen Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 72 (St. Hallvard Lier Vgs) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
72 linje buss billettpris
Brakar 72 (St. Hallvard Lier Vgs) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
72 (Brakar)
Det første stoppet på 72 buss ruten er Lierskogen Sentrum og siste stopp er Lier Vgs.. 72 (St. Hallvard Lier Vgs) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 72 har 42 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 34 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 72 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 72 buss til å ta med på reisen.
Linje 72 sanntid buss tracker
Spor linje 72 (St. Hallvard Lier Vgs) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 72 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 72, i Norge
72 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 412 - Kongsberg - Krekling/ Timeplan
- 338 - Ål-Liagardane/ Timeplan
- 116 - Hokksund-Skotselv/ Timeplan
- 139 - Åmot - Drammen/ Timeplan
- 343 - Ål - Votndalen/ Timeplan
- 107 - Hiåsen - Prestfoss/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 211 - Bestilling Hønefoss-Røyse-Vik-Sundvollen-Åsa/ Timeplan
- 104 - Vikersund - Åmot/ Timeplan
- 73 - Drammen-Reistad-Lierskogen/ Timeplan
- 120 - Vestfossen - Darbu - Råen/ Timeplan
- 125 - Hokksund - Harakollen/ Timeplan
- 22 - Drammen busstasjon-Svingen/Andorsrud/ Timeplan
- 101 - Drammen-Vikersund/Hønefoss/ Timeplan
- 362 - Hjelmen/Eikre-Trøim/ Timeplan
- 403 - Skollenborg - Kongsberg/ Timeplan
- 3 - Kastanjesletta-Fjell/ Timeplan
- 410 - Kongsberg - Sagvoldbrua/ Timeplan
- 5 - Vinnes - Tors vei/ Timeplan
- 3N - Nattbuss Fjell/ Timeplan