Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Betliarska 17 v Bratislava VAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Betliarska 17?

    Najbližšej stanice u Betliarska 17 sú:

    • Betliarska (X) je 74 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Betliarska 17?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Betliarska 17: 196, 83, 84, 92, 93, 94.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Betliarska 17 v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Betliarska 17 v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Betliarska 17 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Betliarska 17 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Betliarska 17? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Betliarska (X).

Do Betliarska 17 sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 84, 92, 93, 94

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Betliarska 17.

Zjednodušujeme na cestu do Betliarska 17, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Betliarska 17, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Betliarska 17 pomocou aplikácie!