Oscarrehvid, Tallinn, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tallinn konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Oscarrehvid konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Oscarrehvid - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Oscarrehvid konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Oscarrehvid konumuna en yakın duraklar:

  • Hallivanamehe 378 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Kalev 786 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Oscarrehvid yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Oscarrehvid yakınından geçiyor: 20A, 32, 5.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Oscarrehvid konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Oscarrehvid adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Oscarrehvid adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Oscarrehvid adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Oscarrehvid için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Hallivanamehe; Kalev.

Oscarrehvid adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 20A, 32, 5

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Oscarrehvid için yol tarifi alın.

Oscarrehvid adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Oscarrehvid, Tallinn
Uygulamayla Oscarrehvid konumuna ulaşmak daha kolay!