Väike-Maarja, Väike-Maarja, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Väike-Maarja, Väike-Maarja, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Väike-Maarja konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Väike-Maarja konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Väike-Maarja - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Väike-Maarja konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Väike-Maarja konumuna en yakın duraklar:

  • Kaarma 681 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Väike-Maarja yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Väike-Maarja yakınından geçiyor: 318, 368, 44.

Väike-Maarja, Väike-Maarja, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Väike-Maarja şehrinde Väike-Maarja konumuna Toplu Taşıma

Väike-Maarja, Estonya'deki Väike-Maarja adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Väike-Maarja adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Väike-Maarja adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Väike-Maarja için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kaarma.

Väike-Maarja adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 318, 368, 44

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Väike-Maarja için yol tarifi alın.

Väike-Maarja adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Väike-Maarja konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Väike-Maarja, Väike-Maarja
Väike-Maarja, Väike-Maarja Väike-Maarja on alevik Lääne-Viru maakonnas, Väike-Maarja valla keskus. Väike-Maarjas asub rahvamaja, Väike-Maarja Gümnaasium, muusikakool, hoolekande- ja tervisekeskus, Väike-Maarja Õppekeskus ja Sisekaitseakadeemia Päästekolledži Väike-Maarja Päästekool. Väike-Maarjas on sündinud Georg Lurich, Alar Kotli ning Kaido Höövelson, sealses kihelkonnakoolis on õppinud A. H. Tammsaare ja õpetanud Jakob Liiv ning Jakob Tamm. Väike-Maarjas sadas 1996. aastal 29.–31. oktoobrini 57 tundi järjest. See on kehtiv vihmakestusrekord Eestis.
Väike-Maarja nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Uygulamayla Väike-Maarja konumuna ulaşmak daha kolay!