14 línia
Fidiana→Hospital Reina Sofía
AUCORSA
AUCORSA 14 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 14 bus (Fidiana→Hospital Reina Sofía) té 28 parades, surt de Fidiana i acaba a Hospital Reina Sofía.
Tria qualsevol entre les 14 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Fidiana→Hospital Reina Sofía (28 parades)
Fidiana
Avda. Libia (Tomás Sánchez)
Avda. De Libia (El Cairo)
Paco León
Zafiro (Central De Taxis)
Alonso G. Figueroa
Sta. Emilia De Rodat (Gago Jiménez)
Ministerio De La Vivienda
Virgen De La Fuensanta 1ª
Calderón De La Barca D.C.Sanitaria
El Pocito
Periodista Ricardo Rodríguez 1ª
Periodista Ricardo Rodríguez 2ª
Arenal (D.Campo De La Verdad)
Avda. Campo De La Verdad
Avda.Cádiz (Plaza Santa Teresa)
Avda. Cádiz
Avda. Cádiz (Plaza De Andalucía)
Avda. Granada (Plaza Andalucía)
Avda. Granada
Marbella
Marbella (Motril)
L. Simón Bolívar 1ª D.C.Sanitaria
L. Simón Bolívar 2ª D.C.Sanitaria
Libertador H.Costilla D.C.Sanitaria
Colegios Mayores
Hospital Provincial
Hospital Reina Sofía
Preguntes i respostes freqüents de 14
A quina hora comença a funcionar 14 bus?
14 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 14 bus?
14 bus deixa d'operar a les 22:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 14 bus?
Quan arriba la Fidiana→Hospital Reina Sofía bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Fidiana→Hospital Reina Sofía bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 14 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 14 bus parada més propera.
14 bus horari
14 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 22:30 | 20 - 22 |
dt. | 06:30 - 22:30 | 20 - 22 |
dc. | 06:30 - 22:30 | 20 - 22 |
dj. | 06:30 - 22:30 | 20 - 22 |
dv. | 06:30 - 22:30 | 20 - 22 |
ds. | 06:30 - 22:30 | 20 |
dg. | 06:55 - 22:30 | 22 - 27 |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 14 (des de Fidiana), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 14 (Fidiana→Hospital Reina Sofía) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
14 línia bus tarifa
AUCORSA 14 (Fidiana→Hospital Reina Sofía) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
14 (AUCORSA)
La primera parada de la ruta 14 bus és Fidiana i la darrera parada és Hospital Reina Sofía. 14 (Fidiana→Hospital Reina Sofía) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 14 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el 14 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 14 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 14 en temps real bus
Monitora la línia 14 (Fidiana→Hospital Reina Sofía) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 14 bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia 14, a Cordoba
14 - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- 66 - L66: PASEO DE LA VICTORIA - LAS QUEMADAS/ Horaris
- T - L-T: R. ARGENTINA - TRASSIERRA/ Horaris
- 76 - L76: PLAZA DE COLÓN - LAS JARAS/ Horaris
- 5 - L05: C.SANITARIA - RENFE - VALDEOLLEROS/ Horaris
- 4 - L04: FIDIANA - RENFE - MIRALBAIDA/ Horaris
- E - L-E: COLÓN - ALCOLEA - B. DE LOS ÁNGELES/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- C2 - L18: TENDILLAS - S. LORENZO - TENDILLAS/ Horaris
- 2 - L02: FÁTIMA - CIUDAD SANITARIA/ Horaris
- 11 - L11: RENFE - SANSUEÑA/ Horaris
- 12 - L12: NARANJO - TENDILLAS - SECTOR SUR/ Horaris
- RB - L80: COLON - RABANALES/ Horaris
- 13 - L13: COLON - URB. PATRIARCA/ Horaris
- 7 - L07: PLAZA DE CAÑERO - CIUDAD JARDIN - H.QUIRÓN/ Horaris
- 6 - L06: LEVANTE - B. GUADALQUIVIR/ Horaris
- O2 - L-O2: R.ARG. - MAJANEQUE - VEREDÓN/ Horaris
- O1 - L-O1: R. ARG. - VILLARR. - VEREDÓN/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris