Linka 258
Obora
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 258 autobus (Aktualizováno)
258 autobus ה má 3 zastávek odjíždí z Skalice Nad Svitavou, Žel.St. a končí v Obora.
Vyberte 258 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Obora (3 zastávek)
Skalice Nad Svitavou, Žel.St.
Jabloňany
Obora
258 Často kladené dotazy
V kolik začne 258 autobus fungovat?
Služby na 258 autobus začínají v 10:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 258 autobus fungovat?
Služby na 258 autobus končí v 15:05 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 258 autobus?
Kdy přijde linka Obora Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Obora Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 258 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 258. autobus zastávka.
258 autobus Jízdní řád
258 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 10:05 - 22:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 10:05 - 22:07 | 76 - 324 |
út | 10:05 - 22:07 | 76 - 324 |
st | 10:05 - 22:07 | 76 - 324 |
čt | 10:05 - 22:07 | 76 - 324 |
pá | 10:05 - 22:07 | 76 - 324 |
so | 13:30 - 15:05 | 95 |
ne | 13:30 - 15:05 | 95 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 258 (od Skalice Nad Svitavou, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 258 v reálném čase. (Obora) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 258 autobus
Ceny IDS JMK 258 (Obora) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
258 (IDS JMK)
První zastávka 258 autobus cesty je Skalice Nad Svitavou, Žel.St. a poslední zastávka je Obora. 258 (Obora) je v provozu během každý den.
Další informace: 258 má 3 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 258 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 258 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 258 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 258 (Obora) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 258 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 258, v Brno
258 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 265 - Boskovice, 17. listopadu - Sebranice, ALPS/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 710 - Blažovice, hostinec - Šlapanice, Riegrova/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 556 - Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 47 - Staré Černovice - Úzká/ Jízdní řád
- 49 - Modřice, Olympia - Úzká
- 801 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 753 - Pačlavice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- X49 - Úzká - Dvůr v lese/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád