Linka 442
Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 442 autobus (Aktualizováno)
442 autobus ה má 4 zastávek odjíždí z Rouchovany a končí v Rešice, Restaurace.
Přehled jízdního řádu 442 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:17. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 442 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rešice, Restaurace (4 zastávek)
Rouchovany
Rešice, Kordula, Rozcestí
Rešice, Dvůr
Rešice, Restaurace
442 Často kladené dotazy
V kolik začne 442 autobus fungovat?
Služby na 442 autobus začínají v 07:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 442 autobus fungovat?
Služby na 442 autobus končí v 07:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 442 autobus?
Kdy přijde linka Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 442 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 442. autobus zastávka.
442 autobus Jízdní řád
442 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:17
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:17 | Jediný odjezd |
út | 07:17 | Jediný odjezd |
st | 07:17 | Jediný odjezd |
čt | 07:17 | Jediný odjezd |
pá | 07:17 | Jediný odjezd |
so | 18:26 | Jediný odjezd |
ne | 22:26 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 442 (od Rouchovany), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 442 v reálném čase. (Rešice, Restaurace) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 442 autobus
Ceny IDS JMK 442 (Rešice, Restaurace) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
442 (IDS JMK)
První zastávka 442 autobus cesty je Rouchovany a poslední zastávka je Rešice, Restaurace. 442 (Rešice, Restaurace) je v provozu během každý den.
Další informace: 442 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 442 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 442 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 442 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 442 (Rešice, Restaurace) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 442 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 442, v Brno
442 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 253 - Boskovice, 17. listopadu - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 551 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí/ Jízdní řád
- 655 - Ždánice - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 234 - Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 410 - Litostrov - Domašov/ Jízdní řád
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 620 - Slavkov u Brna, poliklinika - Křenovice, hor. žel. st./ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 642 - Kyjov, aut. st. - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 49 - Úzká - Mariánské náměstí/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.