Linka 551
Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 551 autobus (Aktualizováno)
551 autobus ה má 22 zastávek odjíždí z Klobouky U Brna, Náměstí a končí v Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží.
Vyberte 551 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží (22 zastávek)
Klobouky U Brna, Náměstí
Klobouky U Brna, Ropovod
Klobouky U Brna, Samota
Morkůvky, Obecní Úřad
Brumovice, Škola
Brumovice, Obecní Úřad
Brumovice, Železniční Stanice
Kobylí, Statek
Kobylí
Kobylí, Škola
Vrbice, Jednota
Vrbice, Obecní Úřad
Bořetice, U Floriánka
Bořetice
Bořetice, Železniční Stanice
Němčičky, U Mlýna
Němčičky, Zd
Němčičky, Střed
Němčičky, Transformátor
Němčičky, Rozcestí
Velké Pavlovice, Obchodní Středisko
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží
551 Často kladené dotazy
V kolik začne 551 autobus fungovat?
Služby na 551 autobus začínají v 04:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 551 autobus fungovat?
Služby na 551 autobus končí v 15:05 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 551 autobus?
Kdy přijde linka Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 551 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 551. autobus zastávka.
551 autobus Jízdní řád
551 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:05 - 20:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:05 - 20:05 | 17 - 120 |
út | 04:05 - 20:05 | 17 - 120 |
st | 04:05 - 20:05 | 17 - 120 |
čt | 04:05 - 20:05 | 17 - 120 |
pá | 04:05 - 20:05 | 17 - 120 |
so | 07:05 - 15:05 | 120 - 240 |
ne | 07:05 - 15:05 | 120 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 551 (od Klobouky U Brna, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 551 v reálném čase. (Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 551 autobus
Ceny IDS JMK 551 (Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
551 (IDS JMK)
První zastávka 551 autobus cesty je Klobouky U Brna, Náměstí a poslední zastávka je Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží. 551 (Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 551 má 22 zastávek a celková doba cesty je zhruba 63 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 551 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 551 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 551 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 551 (Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 551 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 551, v Brno
551 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 510 - Radostice, sokolovna - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- XS8 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Břeclav, autobusové nádraží
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád