Linka 556
Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 556 autobus (Aktualizováno)
556 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Podivín, Železniční Stanice a končí v Moravský Žižkov, Křižovatka.
Vyberte 556 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Moravský Žižkov, Křižovatka (9 zastávek)
Podivín, Železniční Stanice
Podivín, Besední Dům
Podivín, Bratislavská
Velké Bílovice, Zd
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží
Velké Bílovice, Kovárna
Velké Bílovice, Na Konci
Moravský Žižkov, Bílovská
Moravský Žižkov, Křižovatka
556 Často kladené dotazy
V kolik začne 556 autobus fungovat?
Služby na 556 autobus začínají v 05:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 556 autobus fungovat?
Služby na 556 autobus končí v 22:47 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 556 autobus?
Kdy přijde linka Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 556 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 556. autobus zastávka.
556 autobus Jízdní řád
556 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:40 - 22:47
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:40 - 22:47 | 397 |
út | 05:40 - 22:47 | 397 |
st | 05:40 - 22:47 | 397 |
čt | 05:40 - 22:47 | 397 |
pá | 05:40 - 22:47 | 397 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 556 (od Podivín, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 556 v reálném čase. (Moravský Žižkov, Křižovatka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 556 autobus
Ceny IDS JMK 556 (Moravský Žižkov, Křižovatka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
556 (IDS JMK)
První zastávka 556 autobus cesty je Podivín, Železniční Stanice a poslední zastávka je Moravský Žižkov, Křižovatka. 556 (Moravský Žižkov, Křižovatka) je v provozu během víkendy.
Další informace: 556 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 556 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 556 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 556 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 556 (Moravský Žižkov, Křižovatka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 556 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 556, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 811 - Znojmo, autobusové nádraží - Trstěnice/ Jízdní řád
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- 610 - Dambořice - Sokolnice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 252 - Boskovice, aut.st. - Boskovice, Sušilova ZŠ II/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- 235 - Blansko, aut. st. - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- 403 - Labská - Omice, samoobsluha/ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, závod - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 804 - Znojmo, Nesachleby - Znojmo, Přímětice, hřbitov/ Jízdní řád
- 432 - Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád