Linka 22
Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 22 autobus (Aktualizováno)
22 autobus (Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice) má 16 zastávek odjíždí z Ostrava, Hranečník a končí v Heřmanice, Důl Heřmanice.
Vyberte 22 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice (16 zastávek)
Ostrava, Hranečník
Radvanice, U Švasty
Radvanice, Dvořáčkova
Radvanice, Trnkovec Škola
Radvanice, Trnkovec
Radvanice, Pikartská
Sl. Ostrava, Trnkovecká
Sl. Ostrava, Konečného
Sl. Ostrava, Na Jánské
Sl. Ostrava, Marešova
Heřmanice, Fišerova
Heřmanice, Záblatská
Heřmanice, Pivovar
Heřmanice, Dolina
Heřmanice, Parcelní
Heřmanice, Důl Heřmanice
22 Často kladené dotazy
V kolik začne 22 autobus fungovat?
Služby na 22 autobus začínají v 04:30 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 22 autobus fungovat?
Služby na 22 autobus končí v 22:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 22 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 22 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 22. autobus zastávka.
22 autobus Jízdní řád
22 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 18:30 - 22:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:30 - 22:30 | 60 |
út | 18:30 - 22:30 | 60 |
st | 18:30 - 22:30 | 60 |
čt | 18:30 - 22:30 | 60 |
pá | 18:30 - 22:30 | 60 |
so | 04:30 - 22:30 | 60 |
ne | 04:30 - 22:30 | 60 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 22 (od Ostrava, Hranečník), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 22 v reálném čase. (Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 22 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 22 (Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
22 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 22 autobus cesty je Ostrava, Hranečník a poslední zastávka je Heřmanice, Důl Heřmanice. 22 (Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 22 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 22 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 22 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 22 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 22 (Ostrava, Heřmanice, Důl Heřmanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 22 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 22, v Ostrava
22 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X64 - Klimkovice, Centrum - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria/ Jízdní řád
- 66 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Žel. St./ Jízdní řád
- 49 - Poruba, Opavská - Ostrava, Michálkovice/ Jízdní řád
- 40 - Poruba, Radnice - Plesná, Globus/ Jízdní řád
- 57 - Ostrava, Hulváky - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 201 - Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 97 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta/ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 61 - Ostrava, Hranečník - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 21 - Vratimov, Horní Datyně - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 41 - Vratimov, Kartonážka - Výškovice, Klašterského/ Jízdní řád
- X1 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 58 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 59 - Vítkovice, Mírové Nám. - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 32 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Outlet Centrum/ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 50 - Nová Bělá, Krmelínská - Mor. Ostrava, Porážková/ Jízdní řád
- X46 - Polanka, Střed - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád