903 linje
Slagelse Skovsø (Sorøvej) - Blomstergården (Rosenkildevej)
Movia
Movia 903 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
903 bus (Blomstergården) har 24 stoppesteder med afgang fra Korsørvej (Idagårdsvej) og endestation Blomstergården (Rosenkildevej).
Vælg hvilken som helst af 903 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Blomstergården (24 stop)
Korsørvej (Idagårdsvej)
Søndervang (Idagårdsvej)
Afrikavej (Idagårdsvej)
Ærøvej
Agersøvej (Idagårdsvej)
Idagårds Allé (Idagårdsvej)
Bilka (Sdr.Ringgade)
Anholtvej (Antvorskov Allé)
Svømmehallen (Antvorskov Allé)
Plejecentret Antvorskov (Antvorskov Allé)
Slotsalleen (Slotsvænget)
Priorgade (Slotsvænget)
Klosterhaven (Bjergbygade)
Bredegade (Bjergbygade)
H. P. Hansens Plads (Korsgade)
City3 (Jernbanegade)
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
Elmevej (Valbyvej)
Ndr. Ringgade (Valbyvej)
Valbyvej (Ndr. Ringgade)
Rosenkildevej (Ndr. Ringgade)
Nørrevangsskolen (Rosenkildevej)
Rosenkildeparken (Rosenkildevej)
Blomstergården (Rosenkildevej)
903 OSS
Hvad tid begynder 903 busat køre?
Service på bus 903 begynder kl. 05:37 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Hvad tider holder 903 bus op med at køre?
Service på bus 903 stopper kl. 22:37 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Hvad tid ankommer 903 bus?
Hvornår ankommer Bus Slagelse Skovsø (Sorøvej) - Blomstergården (Rosenkildevej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Slagelse Skovsø (Sorøvej) - Blomstergården (Rosenkildevej) linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 903 bus linje Kristi Himmelfartsdag?
903 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 903 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 903 bus stop.
903 bus Køreplan
903 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:37 - 22:37
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:37 - 22:37 | 30 - 60 |
tir | 05:37 - 22:37 | 30 - 60 |
ons | 05:37 - 22:37 | 30 - 60 |
tor | 07:37 - 22:37 | 60 |
fre | 05:37 - 22:37 | 30 - 60 |
lør | 07:37 - 22:37 | 60 |
søn | 07:37 - 22:37 | 60 |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 903 (fra Korsørvej (Idagårdsvej)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 903 (Blomstergården) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
903 linje bus billetpris
Movia 903 (Blomstergården) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
903 (Movia)
Det første stop på 903 bus ruten er Korsørvej (Idagårdsvej), og det sidste stop er Blomstergården (Rosenkildevej). 903 (Blomstergården) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 903 har 24 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 27 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 903 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 903 busfor at komme på.
Linje 903 Bus sporing i realtid
Spor linje 903 (Blomstergården) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 903 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 903, i Danmark
903 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 718 - Nakskov St. (Perlestikkergade) - Langø (Havnevej)/ Tidsplan
- 231 - Roskilde St. (Stationscentret) - Kirke Hyllinge (Bygaden)/ Tidsplan
- 725 - Sct. Birgitta Skole (Østergade) - Kragenæs Havn/ Tidsplan
- 462 - Skælskør Busterminal (Stationsvej) - Eggeslevmagle Skole (Næstvedvej)/ Tidsplan
- 724 - Maribo Skole Østofte afd. (Østofte Gade) - Maribo Skole Østofte afd. (Østofte Gade)/ Tidsplan
- 74 - Frederiksberg Rådhus (Smallegade) - Frederiksberg Rådhus (Smallegade)/ Tidsplan
- 78 - DR Byen St. (Grønjordsvej) - Femøren St. (Engvej)/ Tidsplan
- 801A - Klostermosevej Nord (Klostermosevej) - Espergærde St./ Tidsplan
- 210R - Rødvig St. (togbus) (Østersøvej) - Hårlev St./ Tidsplan
- 763 - Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse) - Rødby Rutebilstation (Fruegade)/ Tidsplan
- 128 - Ishøj St. - Ishøj St./ Tidsplan
- 401A - Benløseparken Øst (Benløseparken) - Campus (Bengerds Allé)/ Tidsplan
- 22 - Glostrup St. Glosemosevej (Glosemosevej) - Husum Torv/ Tidsplan
- 314 - Egedal St. - Egedal St./ Tidsplan
- 814 - Fjordlandsskolen Skuldelev (Fjordlandsskolen) - Axelgårdsvej (Dalby Huse Vej)/ Tidsplan
- 520 - Holbæk St. - Kalundborg St./ Tidsplan
- 153 - Måløv St. - Værløse Ryetvej (Ryetvej)
- 605 - Næstved St. (Banegårdspladsen) - Næstved St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 151 - Kirke Værløse Laanshøj (Lejrvej) - Værløse St./ Tidsplan
- 65E - Skibby Bymidten (Hovedgaden) - Hillerød St./ Tidsplan