410 Γραμμή
Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 410 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 410 λεωφορείο (Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας) έχει 61 στάσεις αναχωρεί από Δρόμος Κόρνος - Δελίκηπος - 4η Στάση και τερματίζει στο σταθμό Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας.
Επιλέξτε 410 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας (61 στάσεις)
Δρόμος Κόρνος - Δελίκηπος - 4η Στάση
Δρόμος Κόρνου - Δελίκηπου 2
Ανεξαρτησίας - 1η Κόρνου 1
Ανεξαρτησίας - 2η Κόρνου 2
Γρηγόρη Αυξεντίου - 3η Κόρνου 2
Γρηγόρη Αυξεντίου - 4η Κόρνου 2
Γρηγόρη Αυξεντίου - 5η Κόρνου 2
Εκκλησία Τιμίου Προδρόμου 2
1 Μαΐου - 7η Κόρνου
1 Μαΐου - 8η Κόρνου 2
Δρόμος Πυργά - Κόρνος 1
Δημοτικό Σχολείο Πυργών Λάρνακας 1
Εκκλησία Αγίας Μαρίνας 1
Λάρνακος - 1η Πυργών Λαρνακας 1
Λάρνακος - 1η Πυργών Λαρνακας
Κοιμητήριο Μοσφιλωτής 2
Λεωφ. Λάρνακος - Αποστόλου Βαρνάβα 2
Μουσείο Πλατινί 2
Εκκλησία Αγίας Μαρίνας 2
Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ομήρου 2
1 Απριλίου - Κυριάκου Μάτση
1 Απριλίου - Παπαμιχαήλ Κωνσταντίνου 1
Λεωφ. Λάρνακος - Αποστόλου Βαρνάβα 1
Κοιμητήριο Μοσφιλωτής 1
Λεωφ. Λευκωσίας - Αρτέμιδος 1
Λεωφ. Λευκωσία - Διγενή Ακρίτα
Λεωφ. Λευκωσίας - Γρηγόρη Αυξεντίου 1
Εκκλησία Αγίου Ιωάννη 1
Εκκλησία Αγίου Ιωάννη 3
Πλατεία Ψευδά
Εκκλησία Αγίου Ιωάννη 2
Λεωφ. Μακαρίου Γ´ - Λεωφ. Λάρνακος
Λεωφ. Λάρνακος - Δώρου Λοΐζου
Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά 1
Λεωφ. Παναγίας Ελεούσας 1
Κοιμητήριο Αγίας Άννας
Λεωφ. Ιωακείμ Και Άννας - Αγίου Αρσενίου 2
Δρόμος Καλού Χωριού Αγίας Άννας - 2η Στάση
Κοινοτικό Στάδιο Καλού Χωριού 2
Εκκλησία Αγίου Βασιλείου
Κοιμητήριο Καλού Χωριού 2
Κόμβος Καλού Χωριού 1
Βιομηχανική Περιοχή Α2
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 2
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 2
Λεωφ. Λεμεσού - Κρήτης
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 2
Λεωφ. Γ. Χριστοδουλίδη - Δάφνιδος
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 2
Εκκλησία Αγίου Γεωργίου 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Εκκλησία Αγ. Γεωργίου 2
Πυροσβεστική 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 2
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Χριστ. Ιακωβίδου
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Θεσσαλονίκης
Δημοτική Βιβλιοθήκη 2
Δημοτικός Κήπος 2
Παγκύπριο Λύκειο
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
410 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 410 λεωφορείο;
410 ξεκινάει λειτουργία στις 06:05 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 410 λεωφορείο;
410 σταματάει λειτουργία στις 10:30 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 410 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 410 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 410 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 410 λεωφορείο - Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας
Δρομολόγια γραμμής 410 λεωφορείο
410 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:05 - 17:15
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:05 - 17:15 | 150 - 195 |
Τρι | 06:05 - 17:15 | 150 - 195 |
Τετ | 06:05 - 17:15 | 150 - 195 |
Πεμ | 06:05 - 17:15 | 150 - 195 |
Παρ | 06:05 - 17:15 | 150 - 195 |
Σαβ | 08:00 - 10:30 | 150 |
Κυρ | 08:00 - 10:30 | 150 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 410 (από το Δρόμος Κόρνος - Δελίκηπος - 4η Στάση), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 410 (Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
410 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 410 (Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
410 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 410 λεωφορείο είναι Δρόμος Κόρνος - Δελίκηπος - 4η Στάση και η τελευταία στάση είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας. 410 (Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 410 έχει 61 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 74 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 410 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 410 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 410 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 410 (Δελίκηπος - Κόρνος - Πυργά - Μοσφιλωτή - Ψευδάς - Αγία Άννα - Καλό Χωριό - Σταθμός Λάρνακας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 410 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 410, στην Larnaca
410 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 402 - Μαρώνι - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 427 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 415 - Σταθμός Λάρνακας - Αθιένου/ Πρόγραμμα
- 405A - Σταθμός Κοφίνου - Πάνω Λεύκαρα/ Πρόγραμμα
- 414Α - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 449 - Νυχτερινή: Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 401 - Μαρί - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 408 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 421 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου/ Πρόγραμμα
- 414 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 407 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Ναυτική Βάση/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα