448 Γραμμή
Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 448 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 448 λεωφορείο (Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας) έχει 57 στάσεις αναχωρεί από Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας και τερματίζει στο σταθμό Δημοτικός Κήπος 2.
448 λεωφορείο επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 20:00. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Επιλέξτε 448 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας (57 στάσεις)
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Φίλιου Τσιγαρίδη 2
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας
Δημοτικός Κήπος 1
Σταθμός Κοφίνου
Αστυνομικός Σταθμός Κοφίνου
Δρόμος Μενόγεια - Αγγλισίδες - 2η Στάση
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Κυριάκου Μάτση
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Τάσου Ισαάκ
Ποσειδώνιο 2
Δρόμος Αγγλισίδες - Αλεθρικό - 2η Στάση
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Φιλιάς 2
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Ειρήνης 2
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 2
Λεωφ. Λεμεσού - Κρήτης
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 2
Λεωφ. Γ. Χριστοδουλίδη - Δάφνιδος
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 2
Εκκλησία Αγίου Γεωργίου 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Εκκλησία Αγ. Γεωργίου 2
Πυροσβεστική 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 2
Παγκύπριο Λύκειο
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2
Δημοτική Βιβλιοθήκη 1
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Αγίας Λαύρας
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. 1ης Απριλίου
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 1
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Πυροσβεστική
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Αράχοβας
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 1
Αστυνομικός Σταθμός Κοφίνου 1
Αρχή Ηλεκτρισμού 2
Λεωφ. Νίκου Και Δέσποινας Παττίχη - Καλύμνου
Λεωφ. Λεμεσού - Κασταλίας
Λεωφ. Λεμεσού - Λαρίσης
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 1
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 1
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 1
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Ειρήνης 1
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Φιλιάς 1
Δρόμος Αγγλισίδες - Αλεθρικό - 1η Στάση
Ποσειδώνιο 1
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Πετράκη Κυπριανού
Κοινοτικό Συμβούλιο Αγγλισίδων
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ζαλόγγου
Δρόμος Μενόγεια - Αγγλισίδες - 1η Στάση
Βιομηχανική Περιοχή Α2
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 2
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 2
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Χριστ. Ιακωβίδου
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Θεσσαλονίκης
Δημοτική Βιβλιοθήκη 2
Δημοτικός Κήπος 2
448 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 448 λεωφορείο;
448 ξεκινάει λειτουργία στις 00:30 on Πέμπτη.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 448 λεωφορείο;
448 σταματάει λειτουργία στις 00:30 τη Πέμπτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 448 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 448 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 448 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 448 λεωφορείο
Η γραμμή 448 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 20:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τρι | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τετ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Πεμ | 00:30 | Απλή αναχώρηση |
Παρ | 20:00 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | 20:00 | Απλή αναχώρηση |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 448 (από το Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 448 (Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
448 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 448 (Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
448 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 448 λεωφορείο είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας και η τελευταία στάση είναι Δημοτικός Κήπος 2. 448 (Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 448 έχει 57 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 37 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 448 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 448 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 448 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 448 (Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 448 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 448, στην Larnaca
448 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 430 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Κίτι - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 456 - Νυχτερινή: Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Μαζωτός - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας (Νυχτερινό)/ Πρόγραμμα
- 415 - Σταθμός Λάρνακας - Αθιένου/ Πρόγραμμα
- 414Α - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 442 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Τρούλλοι/ Πρόγραμμα
- 449 - Νυχτερινή: Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 401 - Μαρί - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 408 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 403 - Οδού - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 409 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Αλάμπρα/ Πρόγραμμα
- 446 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Τερσεφάνου - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 445 - Νυχτερινή: Ορόκλινη - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα
- 405 - Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα