421 Γραμμή
Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 421 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 421 λεωφορείο (Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας) είναι μια κυκλική γραμμή με 49 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας.
Επιλέξτε 421 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας (49 στάσεις)
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Φίλιου Τσιγαρίδη 2
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας
Δημοτικός Κήπος 1
Δημοτική Βιβλιοθήκη 1
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Αγίας Λαύρας
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. 1ης Απριλίου
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 1
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Πυροσβεστική
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Αράχοβας
Κωνσταντινουπόλεως - Καρυάτιδων
Μυστρά - Κωνσταντινουπόλεως 2
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 1
Αρχιεπισκόπου Παϊσίου
Λεωφ. Γ. Χριστοδουλίδη - Ιερωνύμου Βαρλαάμ
Κ Cineplex
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 1
Πειραιώς - Βουλιαγμένης
Βούλας - Μάνου Χατζιδάκι
Βούλας - Αγίων Αποστόλων
Αγίων Αποστόλων - Αγίου Βασιλείου
Αγίου Βασιλείου - Αγίου Γρηγορίου 1
Αγ. Σάββα - Αγίου Κωνσταντίνου
Αγ. Σάββα - Αγίου Θεοδώρου
Αγίου Θεοδώρου
Αγίας Ειρήνης - Αγίου Επίκτητου
Αγίου Επίκτητου
Κυρηνείας
Αποστόλου Ανδρέα - Μακεδονίας
Αποστόλου Ανδρέα - Αγίας Τριάδος
Εκκλησία Αποστόλου Βαρνάβα 2
Κασταλίας - Παιανίας
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 2
Λεωφ. Γ. Χριστοδουλίδη - Δάφνιδος
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 2
Μυστρά - Κωνσταντινουπόλεως 1
Κωνσταντινουπόλεως - Αλεξανδρείας
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Πανίδος
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 2
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Χριστ. Ιακωβίδου
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Θεσσαλονίκης
Δημοτική Βιβλιοθήκη 2
Δημοτικός Κήπος 2
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας
Παγκύπριο Λύκειο
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
421 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 421 λεωφορείο;
421 ξεκινάει λειτουργία στις 06:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 421 λεωφορείο;
421 σταματάει λειτουργία στις 17:30 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 421 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 421 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 421 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 421 λεωφορείο - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας
Δρομολόγια γραμμής 421 λεωφορείο
421 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:00 - 18:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:00 - 18:30 | 60 - 120 |
Τρι | 06:00 - 18:30 | 60 - 120 |
Τετ | 06:00 - 18:30 | 60 - 120 |
Πεμ | 06:00 - 18:30 | 60 - 120 |
Παρ | 06:00 - 18:30 | 60 - 120 |
Σαβ | 07:15 - 17:30 | 82 - 168 |
Κυρ | 07:15 - 17:30 | 82 - 168 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 421 (από το Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 421 (Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
421 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 421 (Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
421 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 421 λεωφορείο είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας και η τελευταία στάση είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας. 421 (Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 421 έχει 49 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 40 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 421 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 421 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 421 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 421 (Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου - Σταθμός Λαρνακας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 421 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 421, στην Larnaca
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 430 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Κίτι - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 402 - Μαρώνι - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 456 - Νυχτερινή: Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Μαζωτός - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας (Νυχτερινό)/ Πρόγραμμα
- 405A - Σταθμός Κοφίνου - Πάνω Λεύκαρα/ Πρόγραμμα
- 429 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Φάρος - Τεκκές/ Πρόγραμμα
- 414Α - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 412 - Σταθμός Λάρνακας - Αλαμινός/ Πρόγραμμα
- 449 - Νυχτερινή: Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 401 - Μαρί - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 410 - Σταθμός Λάρνακας - Δελίκηπος/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 425 - Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο/ Πρόγραμμα
- 414 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 407 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Ναυτική Βάση/ Πρόγραμμα
- 403 - Οδού - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 405 - Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα