415 Γραμμή
Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 415 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 415 λεωφορείο (Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας) έχει 37 στάσεις αναχωρεί από Εκκλησία Παναγίας Χρυσελεούσας και τερματίζει στο σταθμό Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας.
Επιλέξτε 415 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας (37 στάσεις)
Εκκλησία Παναγίας Χρυσελεούσας
Μεγ. Κωνσταντίνου - Μεγ. Αλεξάνδρου
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - 9 Ιουλίου
Δημαρχείο Αθιένου 2
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Παν. Ματσούκα
Ελευθέριου Βενιζέλου - Παναγιώτη Ματσούκα
Ελευθέριου Βενιζέλου - Κωνστ. Τούμπα
Ελευθερίου Βενιζέλου - Ηφαίστου
Μπουμπουλίνας - Θεοκρίτου
Θεοκρίτου - Μπουμπουλίνας
Κοιμητήριο Αθιένου
Θεοκρίτου - Ιωάννη Και Μαρίας Κραμβή 2
Κόμβος Παναγιώτη Κουμενή 2
Κοιμητήριο Αβδελλερού 2
Κοινοτικό Συμβούλιο Αβδελλερού 2
4η Στάση Αβδελλερού
2η Στάση Αβδελλερού
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λεωφ. Αθηνών 2
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λεωφ. Σταδίου 2
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λεωφ. Φώτη Πίττα
Λεωφ. Ελευθερίας - Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ'
Λεωφ. Ελευθερίας - Πετράκη Γιάλλουρου
Στάδιο Γ.Σ.Ζ. 2
Ολυμπιακό Κολυμβητήριο
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 2
Εκκλησία Αγίου Γεωργίου 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Εκκλησία Αγ. Γεωργίου 2
Πυροσβεστική 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 2
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Χριστ. Ιακωβίδου
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Θεσσαλονίκης
Δημοτική Βιβλιοθήκη 2
Δημοτικός Κήπος 2
Παγκύπριο Λύκειο
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
415 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 415 λεωφορείο;
415 ξεκινάει λειτουργία στις 06:30 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 415 λεωφορείο;
415 σταματάει λειτουργία στις 13:00 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 415 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 415 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 415 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 415 λεωφορείο - Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας
Δρομολόγια γραμμής 415 λεωφορείο
415 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:30 - 16:15
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:30 - 16:15 | 114 - 181 |
Τρι | 06:30 - 16:15 | 114 - 181 |
Τετ | 06:30 - 16:15 | 114 - 181 |
Πεμ | 06:30 - 16:15 | 114 - 181 |
Παρ | 06:30 - 16:15 | 114 - 181 |
Σαβ | 08:00 - 13:00 | 126 - 174 |
Κυρ | 08:00 - 13:00 | 126 - 174 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 415 (από το Εκκλησία Παναγίας Χρυσελεούσας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 415 (Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
415 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 415 (Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
415 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 415 λεωφορείο είναι Εκκλησία Παναγίας Χρυσελεούσας και η τελευταία στάση είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας. 415 (Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 415 έχει 37 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 41 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 415 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 415 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 415 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 415 (Αθιένου - Αβδελλερό - Αραδίππου - Σταθμός Λάρνακας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 415 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 415, στην Larnaca
415 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 456 - Νυχτερινή: Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Μαζωτός - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας (Νυχτερινό)/ Πρόγραμμα
- 402 - Μαρώνι - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 427 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 443 - Νυχτερινή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 405A - Σταθμός Κοφίνου - Πάνω Λεύκαρα/ Πρόγραμμα
- 408 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 423 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 410 - Σταθμός Λάρνακας - Δελίκηπος/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 421 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου/ Πρόγραμμα
- 425 - Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο/ Πρόγραμμα
- 409 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Αλάμπρα/ Πρόγραμμα
- 428 - Σταθμός Λάρνακας - Περιοχή Πασκάλ/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 445 - Νυχτερινή: Ορόκλινη - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα