442 Γραμμή
Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 442 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 442 λεωφορείο (Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι) έχει 30 στάσεις αναχωρεί από Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας και τερματίζει στο σταθμό Εκκλησία Αγίου Μάμα.
442 λεωφορείο επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 04:30. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.
Επιλέξτε 442 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι (30 στάσεις)
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Φίλιου Τσιγαρίδη 2
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1
Αγ. Ελένης - Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας
Δημοτικό Σχολείο Καλογερά
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Δήμητρας
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Νιγρίτης
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Κλεοβ. Παπακυριάκου
Λεωφ. Σπύρου Κυπριανού - Παύλου Βαλδασερίδη
Κτηματολόγιο 2
Δημοτικό Σχολείο Καθαρής 1
Λεωφ. Αλέξ. Παναγούλη - Παν. Κανελλοπούλου
Λεωφ. Αλεξ. Παναγούλη - Ανεξαρτησίας 1
Λεωφ. Ανδρέα Στυλιανού - Αγίου Δημητρίου
Λεωφ. Πετράκη Κυπριανού - Λόρδου Βύρωνος
Δημοτικό Σχολείο Λιβαδιών 1
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Τεύκρου Ανθία
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Μανθέου
Εκκλησία Αγίας Παρασκευής 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Γραβιάς
Λεωφ. Ελευθερίας - 1η Στάση
Κοινοτικό Πάρκο Κελλιών 1
Κέντρο Κελλιών 1
Κοινοτικό Στάδιο Κελλιών 1
Ανδρέα Σουρουκλή - 1η Στάση
Ανδρέα Σουρουκλή - Μακεδονίας
Ανδρέα Σουρουκλή - Αγίου Γεωργίου
Εκκλησία Αγίου Μάμα
442 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 442 λεωφορείο;
442 ξεκινάει λειτουργία στις 01:45 on Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 442 λεωφορείο;
442 σταματάει λειτουργία στις 01:45 τη Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 442 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 442 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 442 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 442 λεωφορείο - Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι
Δρομολόγια γραμμής 442 λεωφορείο
Η γραμμή 442 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 04:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τρι | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τετ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Πεμ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Παρ | 01:45 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | 04:30 - 01:45 | 1275 |
Κυρ | 04:30 | Απλή αναχώρηση |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 442 (από το Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 442 (Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
442 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 442 (Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
442 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 442 λεωφορείο είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας και η τελευταία στάση είναι Εκκλησία Αγίου Μάμα. 442 (Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 442 έχει 30 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 27 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 442 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 442 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 442 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 442 (Σταθμός Λάρνακας - Λιβάδια - Κελλιά - Τρούλλοι) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 442 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 442, στην Larnaca
442 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 430 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Κίτι - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 427 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 415 - Σταθμός Λάρνακας - Αθιένου/ Πρόγραμμα
- 443 - Νυχτερινή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 405A - Σταθμός Κοφίνου - Πάνω Λεύκαρα/ Πρόγραμμα
- 412 - Σταθμός Λάρνακας - Αλαμινός/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 423 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 421 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου/ Πρόγραμμα
- 401 - Μαρί - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 444 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Αραδίππου/ Πρόγραμμα
- 426 - Σταθμός Λάρνακας - Αραδίππου/ Πρόγραμμα
- 414 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 407 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Ναυτική Βάση/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα