Kuidas saada linnas Vihula asukohta Aasumetsa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Aasumetsa, Vihula, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Aasumetsa lähedusest

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Aasumetsa juures?

Need Buss liinid peatuvad Aasumetsa juures: 152, 155E.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Aasumetsa linnas Vihula

Tahad teada, kuidas saada linnas Vihula, Eesti sihtpunkti Aasumetsa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aasumetsa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aasumetsa jõudmiseks.

Sihtpunkti Aasumetsa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 152, 155E

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aasumetsa.

Muudame sihtpunkti Aasumetsa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vihula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aasumetsa, Vihula
Lihtsam saada Aasumetsa kasutades app!