Kuidas saada linnas Vihula asukohta Võhma Rahvamaja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Võhma Rahvamaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Võhma Rahvamaja jõudmiseks on:

  • Võhma on 195 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ilumäe on 1015 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Võhma Rahvamaja juures?

Need Buss liinid peatuvad Võhma Rahvamaja juures: 58.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Võhma Rahvamaja linnas Vihula

Tahad teada, kuidas saada linnas Vihula, Eesti sihtpunkti Võhma Rahvamaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Võhma Rahvamaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Võhma Rahvamaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Võhma Rahvamaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Võhma; Ilumäe.

Sihtpunkti Võhma Rahvamaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 58

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Võhma Rahvamaja.

Muudame sihtpunkti Võhma Rahvamaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vihula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Võhma Rahvamaja, Vihula
Lihtsam saada Võhma Rahvamaja kasutades app!