Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Karksi asukohta Allaste: Buss?

Suunajuhised asukohta Allaste, Karksi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Allaste lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Allaste?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Allaste linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Allaste? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Allaste pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Allaste jõudmiseks.

Sihtpunkti Allaste jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 18, 267, 346

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Allaste.

Muudame sihtpunkti Allaste sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Allaste, Karksi

Lähimad peatused sihtpunkti Allaste linnas Karksi

Lihtsam saada Allaste kasutades app!