Kuidas saada linnas Karksi asukohta As Vmt: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti As Vmt jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti As Vmt jõudmiseks on:

  • Karksi-Nuia on 384 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad As Vmt juures?

Need Buss liinid peatuvad As Vmt juures: 267, 346.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta As Vmt linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti As Vmt? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti As Vmt pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti As Vmt jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile As Vmt lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Karksi-Nuia.

Sihtpunkti As Vmt jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 267, 346

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast As Vmt.

Muudame sihtpunkti As Vmt sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

As Vmt, Karksi
Lihtsam saada As Vmt kasutades app!