Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Karksi asukohta Leeli: Buss?

Suunajuhised asukohta Leeli, Karksi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Leeli lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Leeli?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Leeli linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Leeli? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Leeli pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Leeli jõudmiseks.

Sihtpunkti Leeli jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 178, 267, 346

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Leeli.

Muudame sihtpunkti Leeli sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Leeli, Karksi

Lähimad peatused sihtpunkti Leeli linnas Karksi

Lihtsam saada Leeli kasutades app!