Kuidas saada linnas Karksi asukohta Karksi-Nuia Trug: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Karksi-Nuia Trug jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Karksi-Nuia Trug jõudmiseks on:

  • Karksi-Nuia on 133 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kooli on 855 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Karksi-Nuia Trug juures?

Need Buss liinid peatuvad Karksi-Nuia Trug juures: 519.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Karksi-Nuia Trug linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Karksi-Nuia Trug? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Karksi-Nuia Trug pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Karksi-Nuia Trug jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Karksi-Nuia Trug lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Karksi-Nuia; Kooli.

Sihtpunkti Karksi-Nuia Trug jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 519

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Karksi-Nuia Trug.

Muudame sihtpunkti Karksi-Nuia Trug sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Karksi-Nuia Trug, Karksi
Lihtsam saada Karksi-Nuia Trug kasutades app!